МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять п’ята сесія восьмого скликання)

07 квітня 2023 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до рішення двадцять третьої сесії восьмого скликання від 03.02.2023 року «Про надання дозволу на передачу генератора дизельного YC6800XE-3 з балансу КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на баланс Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів з балансу КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на баланс Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області з  первісною вартістю 985000,00 грн (копія акт додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природита з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвиткуСергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ