МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять п’ята сесія восьмого скликання)

07.04.2023

Про затвердження Статуту Закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області в новій редакції

Керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про освіту», розглянувши клопотання відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, з метою упорядкування мережі закладів освіти до вимог законодавства, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області в новій редакції (додається).
  2. Уповноважити директора Закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області КЛАДОВУ Валентину Василівну підписати Статут Закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області в новій редакції.
  3. Директору ЗДО «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області Кладовій В.В. звернутися до реєстратора державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців для проведення реєстрації нової редакції даного Статуту в установленому законом порядку.
  4. Вважати пункт 3 рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання «Про зміну назви ДНЗ «Джерельце» Сергіївської сільської ради та затвердження Статуту закладу у новій редакції» від 16.06.2022 таким що втратив свою чинність після проведення реєстрації нової редакції Статуту Закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської в установленому законом порядку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського з питань діяльності виконавчих органів ради Сергіївської сільської ради Олега ДИЧКА.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ