МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять п’ята сесія восьмого скликання)

07.04.2023

Про зміну юридичної адреси Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області

Керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів», розглянувши клопотання відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Змінити юридичну адресу Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області з 37330, Полтавська область, Гадяцький район, село Розбишівка, вулиця Центральна, 18. на 37330, Полтавська область, Миргородський район, село Розбишівка, вулиця Центральна, 18.
  2. Уповноважити директора Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області ДУЗЬ Валентину Михайлівну забезпечити проведення державної реєстрації Статуту закладу освіти в новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергіївської сільської ради Олега ДИЧКА.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ