МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять п’ята сесія восьмого скликання)

07.04.2023

Про передачу в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення ФГ «Сергіївське Агро»

Керуючись пунктом 34 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 22, 83, 123, 124, 125, 134, 181 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши клопотання голови ФГ «Сергіївське Агро» В.Гайдабури   від 03.04.2023 року, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати фермерському господарству «Сергіївське Агро» в користування на умовах оренди, терміном на двадцять років земельну ділянку для іншого сільськогосподарського призначення під розміщеними об’єктами нерухомого майна (продовольчий склад , молочний блок). Цільове призначення земельної ділянки -01.13.- для іншого сільськогосподарського призначення під розміщеними об’єктами нерухомого. Ділянка знаходиться за адресою с. Вечірчине Миргородського району Полтавської області, вулиця Квіткова, 23-А кадастровий номер 5320483400:00:008:0135 площа 2,7806 га.
  2. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою у розмірі 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Укласти договір оренди земельної ділянки, зобов’язати орендаря провести державну реєстрацію іншого речового права (права оренди) та використовувати земельну ділянку відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ