(одинадцята сесія сьомого скликання)

20.12. 2017

Відповідно  до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; Закону України «Про освіту»; Закону України «Про загальну середню освіту»; Закону України «Про охорону дитинства»; Постанову Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»; Постанову Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму організації харчування в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів та загальноосвітній школі І-ІІ ступенів розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради в 2018 році.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О.Ю.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                  І. Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного одинадцятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  20 грудня 2017 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про затвердження Програми організації харчування в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів та загальноосвітній школі І-ІІ ступенів розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради в 2018 році.

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 10

Рішення    прийнято.

Голосували: за 10, проти -, утрималися - .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.