МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста позачергова сесія восьмого скликання)

23 травня 2023 року

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 1. «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської ради» (додаток 1).
  2. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 2. «Надання дошкільної освіти» (додаток 2).
  3. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 3. «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» (додаток 3).
  4. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 13. «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» (додаток 4).
  5. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 31. «Будівництво інших об’єктів комунальної власності» (додаток 5).
  6. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 23. «Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» (додаток 6).
  7. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 16. «Організація благоустрою населених пунктів» (додаток 7).
  8. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 30. «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» (додаток 8).
  9. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, таблицею 34. «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» (додаток 9).
  10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 1

до рішення 26 позачергової сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 23.05.2023 року

територіальної громади на 2023 рік