(одинадцята сесія сьомого скликання)

20.12. 2017

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету  Міністрів  України «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування (зі змінами) від 23 березня 2011 року №373, врахувавши пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Установити: педагогічним працівникам Сергіївського ДНЗ «Джерельце», педагогічним працівникам Розбишівського ДНЗ «Перлинка», педагогічним працівникам Качанівського ДНЗ «Ромашка» у 2018 бюджетному році надбавку за престижність праці в розмірі 10% посадового окладу, в межах фонду оплати праці.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                    І. Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного одинадцятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  20 грудня 2017 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про встановлення у 2018 році надбавки педагогічним працівникам: ДНЗ «Джерельце», ДНЗ «Перлинка», ДНЗ «Ромашка».

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 10

Рішення    прийнято.

Голосували: за 10, проти -, утрималися - .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.