(одинадцята  сесія сьомого скликання)

20.12.2017

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішень одинадцятої сесії сьомого скликання від 20.12.2017 року «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» та «Про затвердження Плану економічного і соціального розвитку об’єднаної територіальної громади Сергіївської сільської ради Гадяцького району на 2018 рік», заслухавши сільського голову Лідового І.Г. про проведення реконструкції вуличного освітлення вулиць та провулків в населених пунктах Сергіївської сільської ради,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Провести реконструкцію вуличного освітлення вулиць та провулків в населених пунктах Сергіївської сільської ради,  а саме:

- в селі Сергіївка – мережі вуличного освітлення пров. Дружби, вулиці 40-річчя Перемоги, 8 Березня, Кузнецова (від КТП 366);

мережі вуличного освітлення вулиці Першотравнева, Набережна Хорола (від КТП №359);

мережі вуличного освітлення вулиці 40-річчя Перемоги, Садова (від КТП №445);

мережі вуличного освітлення вулиці Вертелецька, Полтавська (від КТП №363);

мережі вуличного освітлення вулиці Вертелецька (від КТП №362);

- в селі Розбишівка – мережі вуличного освітлення провулок Молодіжний (від КТП №633);

мережі вуличного освітлення вулиця Лохвицька (від КТП №373);

мережі вуличного освітлення вулиця Лісова (від КТП №374);

мережі вуличного освітлення вулиці Сумська, Роменська (від КТП №376);

- в селі Веселе – мережі вуличного освітлення вулиця Лугова (від КТП №370);

- в селі Вирішальне – мережі вуличного освітлення вулиці Гадяцька, Польова, Садова (від КТП №314).

1. Вихідні дані на реконструкцію отримати в Гадяцькій філії ПАТ «Полтаваобленерго», погодити з відповідними службами району.
  2. Надати дозвіл виконавчому комітету Сергіївської сільської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію та узгодити її з відповідними службами району.
  3. Після закінчення реконструкції провести поточну інвентаризацію через підприємство технічної інвентаризації та здати об’єкт в експлуатацію в установленому порядку.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного одинадцятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  20 грудня 2017 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про проведення реконструкції вуличного освітлення вулиць та провулків в населених пунктах Сергіївської сільської ради.

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 10

Рішення    прийнято.

Голосували: за 10, проти -, утрималися - .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.