МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста позачергова сесія восьмого скликання)

Про вилучення земельної ділянки

для суспільних потреб

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 12, 83,122, 125 Земельного кодексу України, з огляду на необхідність розширення території для складування дров, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,02 га ріллі громадянки Михайлець Зої Олександрівни із земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Сергіївка вул. Гагаріна.
  2. Відділу земельних відносин та комунальної власності внести зміни в облікову документацію земельних ділянок.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ