МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять сьома сесія восьмого скликання)

07 червня 2023 року

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 7. «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю» (додаток 1).
  2. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 8. «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (додаток 2).
  3. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 3. «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» (додаток 3).
  4. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 17. «Реалізація програм в галузі сільського господарства» (додаток 4).
  5. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 18. «Здійснення заходів із землеустрою» (додаток 5).
  6. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 26. «Інші субвенції з місцевого бюджету» (додаток 6).
  7. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 16. «Організація благоустрою населених пунктів» (додаток 7).
  8. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 30. «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» (додаток 8).
  9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 1

до рішення 27 сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 07.06.2023 року

територіальної громади на 2023 рік