МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять сьома сесія восьмого скликання)

Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад

Керуючись статтею 15, ч. 9 пункту 61 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», з  метою розширення можливостей соціально-економічного розвитку, захисту прав та інтересів Сергіївської сільської територіальної громади, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Підтвердити членство Сергіївської сільської ради у Всеукраїнській асоціації громад.
  2. Доручити представляти інтереси Сергіївської сільської ради  у Всеукраїнській асоціації громад:

2.1 сільському голові Лідовому Ігорю Григоровичу,

2.2 депутату/секретарю сільської ради Ілляшенко Надії Василівні.

1. Передбачити у бюджеті територіальної громади на 2023 рік кошти на сплату щорічного членського внеску із розрахунку 0,50 грн. на одного жителя територіальної громади.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ