МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять сьома сесія восьмого скликання)

07 червня 2023 року

Про надання одноразової матеріальної допомоги

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 21.12.2022 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2023 рік, рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 21.12.2022 року «Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2023 рік», з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати жителю села Розбишівка Миргородського району Полтавської області одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 5 (п’ять) тисяч гривень на його лікування.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

Сільський   голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ