МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять сьома сесія восьмого скликання)

07.06.2023

Про припинення права на земельну ділянку громадянки Кравець З.А. на території Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 140-142 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Кравець З.А., в якій вона добровільно відмовляється від користування земельною ділянкою, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування земельною ділянкою, згідно поданої заяви громадянки Кравець Зіновії Адамівни площею 0,26 га для ведення особистого селянського господарства, що розташована в межах с. Розбишівка.
  2. Зарахувати земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення, до земель запасу відповідної категорії.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ