(одинадцята  сесія сьомого скликання)

20.12.2017

Про затвердження технічної документації  з землеустрою щодо поділу  (об’єднання)  земельної ділянки Розбишівського  СТ.

Керуючись пунктом 34  статті 26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтями 12, 33,   Земельного  кодексу  України,  Законом  України   «Про  землеустрій»  та   розглянувши надану технічну документацію з землеустрою,враховуючи  рішення  виконавчого  комітету  Сергіївської сільської  ради  від 2012.2017 року «Про присвоєння  поштової адреси»,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  технічну документацію із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної  ділянки  для  будівництва  та  обслуговування  будівель  торгівлі, яка розташована за адресою: с. Розбишівка  Гадяцького району Полтавської області вул. Центральна,10 кадастровий номер земельної ділянки 5320485901:01:001:0195, загальна площа 0,3014 га.

1.    Зобов’язати  Розбишівське СТ   провести державну реєстрацію права постійного  користування новоствореними  земельними ділянками:

- кадастровий  номер 5320485901:01:001:0198  площею 0,0766 га; що  розташована  за  адресою с. Розбишівка вул. Центральна,8;

- кадастровий  номер 5320485901:01:001:0199  площею 0,1821 га; що  розташована  за  адресою с. Розбишівка вул. Центральна,8а;

- кадастровий  номер 5320485901:01:001:0200  площею 0,0427 га що  розташована  за  адресою с. Розбишівка вул. Центральна,10;

та використовувати  їх у  відповідності до  статті 96  Земельного  кодексу  України.

Сільський  голова                                                                                  І.Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного одинадцятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  20 грудня 2017 року

окру-гу

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 10

Рішення    прийнято.

Голосували: за 10, проти -, утрималися - .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.