(сьома сесія сьомого скликання)

02.02.2018

Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів (елементів дитячого ігрового майданчика, які перебувають на балансі Сергіївської сільської ради та розміщені в с. Качанове за загальною балансовою вартістю 20595,00 грн.)

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до рішення шостої сесії сьомого скликання від 11.07.2017 року «Про передачу у господарське відання КП «Надія» елементів дитячого ігрового майданчика, які перебувають на балансі Сергіївської сільської ради та розміщені в с. Качанове за загальною балансовою вартістю 20595,00 грн.», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити акт приймання-передачі основних засобів (елементів дитячого ігрового майданчика, які перебувають на балансі Сергіївської сільської ради та розміщені в с. Качанове за загальною балансовою вартістю 20595,00 грн.), (акт додається).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Виконуюча обов’язки  сільського голови                                    Н.В. Ілляшенко