(дванадцята сесія сьомого скликання)

02.02.2018

Про внесення  змін до  рішення шостої сесії сьомого скликання від 11.07.2017 року «Про передачу Гадяцькій районній раді у 2018 році субвенції на утримання об’єктів спільного користування»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 104 Бюджетного кодексу України, відповідно до рішення шостої сесії сьомого скликання від 11.07.2017 року «Про передачу Гадяцькій районній раді у 2018 році субвенції на утримання об’єктів спільного користування», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Доповнити перелік об’єктів спільного користування у 2018 році в розмірі, затвердженому у Сергіївському сільському бюджеті на 2018 рік, субвенції на утримання об’єктів спільного користування:

- «Гадяцький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

2. Доручити сільському голові Сергіївської сільської ради (Лідовий І.Г.) укласти відповідний договір з головою Гадяцької районної ради в установленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський  голова                                                                                  І.Г. Лідовий