(дванадцята сесія сьомого скликання)

02.02.2018

Керуючись статтями 26, 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до постанови Кабміну від 11 січня 2018 року № 22  «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників»,  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Підвищити посадові оклади педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст., Качанівської ЗОШ І-ІІ ст.) на 10 відсотків з 01.01.2018 року.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О.Ю.) передбачити видатки для підвищення посадових окладів педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл Сергіївської сільської ради та провести перерахунок заробітної плати педагогічним працівникам: Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст., Качанівської ЗОШ І-ІІ ст. за січень місяць 2018 року відповідно до пункту 1 даного рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                            І. Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного дванадцятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  02 лютого 2018 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл Сергіївської сільської ради.

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 14

Рішення    прийнято.

Голосували: за 14, проти -, утрималися - .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.