СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дванадцята сесія сьомого скликання)

02.02.2018

Про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам дитячих навчальних закладів Сергіївської сільської ради

Керуючись статтями 26, 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до постанови Кабміну від 11 січня 2018 року № 22  «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників»,  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Підвищити посадові оклади педагогічним працівникам дитячих навчальних закладів Сергіївської сільської ради (ДНЗ «Джерельце», ДНЗ «Перлинка», ДНЗ «Ромашка») на 10 відсотків з 01.01.2018 року.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ісаєнко О.Ю.) передбачити видатки для підвищення посадових окладів педагогічним працівникам дитячих навчальних закладів Сергіївської сільської ради та провести перерахунок заробітної плати педагогічним працівникам: ДНЗ «Джерельце», ДНЗ «Перлинка», ДНЗ «Ромашка» за січень місяць 2018 року відповідно до пункту 1 даного рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                            І. Г. Лідовий