Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дванадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

02.02.2018                                                                                                       

Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії п’ятого скликання Розбишівської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 19 червня 2008 року «Про підтвердження назв вулиць на території Розбишівської сільської ради»

 

Керуючись  пунктом 41 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 № 270, відповідно до  рішення двадцять сьомої сесії п’ятого скликання Розбишівської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 19 червня 2008 року «Про підтвердження назв вулиць на території Розбишівської сільської ради», рішення десятої сесії сьомого скликання Розбишівської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 14.06.2016 року «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи», рішення першої сесії сьомого скликання (першого пленарного засідання) Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області  від 20.12.2016 «Про припинення Розбишівської сільської ради», за результатами проведеної звірки назв вулиць та провулків в населених пунктах Сергіївської сільської ради,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

         1.Внести зміни до рішення двадцять сьомої сесії п’ятого скликання Розбишівської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 19 червня 2008 року «Про підтвердження назв вулиць на території Розбишівської сільської ради», а саме: доповнити підтвердження назв вулиць та провулків в с. Розбишівка занесених до словників Державного реєстру – провулок Садовського.

  1. Підтвердити актуальну назву провулка, який розташований в селі Розбишівка Гадяцького району Полтавської області «провулок Садовського».
  2. Доручити заступнику сільського голови Сергіївської сільської ради Дичку О.Р. про прийняте рішення повідомити Полтавську філію ДП «Національні інформаційні системи», для внесення достовірної та актуальної інформації до словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Кас’ян А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.                                      

 

Сільський голова                                                                                       І. Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного дванадцятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  02 лютого 2018 року

 

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії п’ятого скликання Розбишівської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 19 червня 2008 року «Про підтвердження назв вулиць на території Розбишівської сільської ради».

Результати голосування

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАЛИСЯ

НЕ ГОЛОСУВАЛИ

1.

Дузь    Валентина   Михайлівна

так

 

 

 

2.

Смаль  Микола       Анатолійович

так

 

 

 

3.

Литвин  Віта  Михайлівна

так

 

 

 

4.

Дичок   Олег   Романович

так

 

 

 

5.

Мартиненко  Олег Олексійович

так

 

 

 

6.

Шапошник  Сергій  Михайлович

так

 

 

 

7.

Кревсун  Ніна  Григорівна

так

 

 

 

8.

Фенько  Олександр  Григорович

так

 

 

 

9.

Ілляшенко  Надія  Василівна

так

 

 

 

10.

Лобода  Олександр Васильович

так

 

 

 

11.

Горб  Віктор  Іванович

так

 

 

 

12.

Золотоверх Василь Андрійович

так

 

 

 

13.

Білик Володимир Григорович

так

 

 

 

14.

Богуславець Анатолій Іванович

так

 

 

 

 

Всього присутніх на сесії депутатів 14

 

 

Рішення    прийнято.

 

Голосували: за 14, проти -, утрималися - .

 

 

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

 

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

                                                

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.

 

вгору