СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дванадцята  сесія сьомого скликання)

02.02.2018

Про   позицію   сільської   ради щодо  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою

На  виконання  Постанови Кабінету  Міністрів  України  від 07.06.2017 року  №413 «Деякі питання  удосконалення  управління  в  сфері  використання  та  охорони  земель  сільськогосподарського  призначення  державної  власності  та  розпорядження  ними»,  розглянувши  заяву учасника АТО Маніна І.О. від 22.01.2018 року,  розуміючи  соціальну  важливість  вирішення  питання про  забезпечення  земельними  ділянками  учасників  АТО     сільська  рада ВИРІШИЛА:

Не  заперечувати  щодо  надання  Головним  управлінням  Держгеокадастру  в  Полтавській області  дозволу на  розробку  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  учаснику  АТО громадянину  Маніну  Івану  Олексійович, який  зареєстрований за адресою: вул. Першотравнева, 42, с. Розбишівка, Гадяцького району, на території  Сергіївської  сільської ради.

Сільський  голова                                                                          І.Г. Лідовий