МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять восьма сесія восьмого скликання)

18.08.2023

Про виконання бюджету Сергіївської сільської територіальної громади за 6 місяців 2023 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободи В.Г. про виконання бюджету сільської територіальної громади за 6 місяців 2023 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за 6 місяців 2023 року прийняти до відома. (Додаток 1, Додаток 2 додаються).
  2. Фінансовому відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лободи В.Г.):
  • постійно проводити аналіз дохідної частини бюджету в розрізі платників податку,
  • вживати заходи щодо повноти сплати до бюджету нарахованих податків і платежів суб’єктами господарювання,
  • спрямовувати діяльність на економне та цільове використання затверджених асигнувань і недопущення заборгованості за статтями витрат.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвиткуСергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ