МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять восьма сесія восьмого скликання)

18 серпня 2023 року

Про відшкодування коштів відповідно до Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій  Сергіївської територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року

Відповідно до Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» з урахуванням пріоритетів загальнодержавної політики, інтересів територіальної громади, визначених потребами її мешканців, враховано головні стратегічні цілі, визначені у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року, що затверджена Постановою  Кабінету Міністрів України від 05.08.2020р №695, та Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2027 року, що затверджена рішення пленарного засідання другої сесії обласної ради восьмого скликання від 29 грудня 2020 року №27, Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, Порядку використання коштів Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на виконання заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій  Сергіївської  територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Відшкодувати ФОП Кіріченко Олені Валеріївні 70% (8568 грн) вартості обладнання для утримання ВРХ відповідно до Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій  Сергіївської  територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ