МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять восьма сесія восьмого скликання)

18.08.2023

Про реорганізацію відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

Керуючись статтями  26 та 54 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до Положення про відділ освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, затвердженого рішенням двадцятої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 02.11.2018 року, з метою усунення дублювання повноважень структурних підрозділів та підвищення ефективності державного управління, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати відділ освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради шляхом перетворення на відділ освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради без зміни штатної чисельності відділу.
  2. Внести зміни до Положення про відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, затвердженого рішенням двадцятої сесії сьомого скликання від 02.11.2018 року та викласти його в новій редакції (додається).
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Рішенням 28 сесії 8 скликання

Сергіївської сільської ради

від 18.08.2023 року