МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять восьма сесія восьмого скликання)

18.08.2023

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проектно-кошторисну документацію на «Реконструкцію водопровідної мережі по вулиці Центральна із заміною водонапірної башти в селі Розбишівка Миргородського району Полтавської області» та експертний звіт ТОВ «НВП «Міжрегіональної будівельної експертизи» №0472-23Е від 14 серпня 2023, реєстраційний номер ЕХ01:4084-1545-5589-3150, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція водопровідної мережі по вулиці Центральна із заміною водонапірної башти в селі Розбишівка Миргородського району Полтавської області» загальною кошторисною вартістю у поточних цінах станом на 14 серпня в сумі 3471,288 тисяч гривень, у тому числі будівельні роботи - 2649,393 тисяч гривень, інші витрати 821,895 тисяч гривень.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвиткуСергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ