МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять восьма сесія восьмого скликання)

18.08.2023

Про виявлення безхазяйного майна та затвердження акту обстеження об’єктів нерухомого майна в с. Качанове вул. Промислова 2-В

Відповідно статті 335 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952-IV (зі змінами), статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 82-88 Постанови Кабінету міністрів України «Про  державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25.12.2015 №1127 (зі змінами), з метою поставлення на облік виявленого об’єкту  нерухомого майна як безхазяйного майна, зберігання та прийняття його до комунальної власності, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Акт №2 обстеження об’єктів нерухомого майна нежитлової будівлі від 07.08.2020 року(додається). Висновок комісії, щодопочатку процедури визнання  обстеженої будівлі безхазяйним майном, оскільки власник майна не виявлений, взяти до відома.
  2. Сільському голові звернутися до державного реєстратора прав на нерухоме майно та їх обтяжень для взяття на облік безхазяйного майна, що виявлено при обстеженні, а саме:

- виробнича будівля( майстерня), що знаходиться в с. Качанове по вул. Промислова, 2-В.

1. Постійній комісії з питань обстеження безхазяйних речей (майна) після взяття на облік безхазяйного майна подати оголошення в районну газету «Гадяцький вісник» та оприлюднити на офіційному сайті сільської ради.
  2. Виконавчому комітету виготовити технічну документацію на виявлені об’єкти нерухомого майна.
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Рішення  ___ сесії ____ скликання

Сергіївської сільської ради

від __________ року

АКТ №2

обстеження об’єкту нерухомого майна

виробничої  будівлі

07 серпня 2023 року                   с. Качанове

Обстеження технічного стану об’єкту нерухомого майна нежитлової будівлі проводилося комісією, затвердженою рішенням Сергіївської сільської ради «Про внесення змін до персонального складу постійної комісії Сергіївської сільської ради з обстеження безхазяйних речей (майна), відумерлої спадщини» від 13.11.2020 року у складі:

Голови комісії: Лідового Ігора Григоровича - сільського голови.

Секретаря комісії: Галь Валентини Іванівни - начальника відділу земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Членів комісії:

1. Кавуна Анатолія Івановича - начальника КП «Сергіївське».
  2. Багнюк Ірини Михайлівни - спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності   виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  3. Нестеренко Тетяни Володимирівни - завідувача сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Під час огляду встановлене наступне:

За адресою село Качанове вулиця Промислова2-В, на земельній ділянці комунальної власності  площею 2,4696 га, знаходиться: виробнича будівля, яка свого часу використовувалась як майстерня.

1. Загальні відомості про будівлю:

Рік спорудження – орієнтовно 1992.

Кількість поверхів – 1.

Площа забудови 255 м².

Загальна площа 216,1 м².

Об'єм будівлі: - загальний 254,9 м³.

2.Характеристика конструкцій будівлі:

Фундамент – цегла.

Стіни зовнішні – цегла.

Стіни внутрішні – цегла.

Вікна - відсутні.

Двері - відсутні.

Перекриття - -.

Підлога – цементова стяжка.

Сходи – -.

Дах – рулонобітумна по з\б плитах покриття

Стеля – -.

Внутрішнє оздоблення - відсутнє

Зовнішнє оздоблення – відсутнє.

Комісія дійшла наступного висновку: на черговій сесії сільської ради винести питання, щодо початку процедури визнання обстеженої будівлі за адресою: Полтавська обл., Миргородський район р-н., с. Качанове, вул. Промислова 2-В,   безхазяйним майном, оскільки власник майна не виявлений, а будівля придатна до використання.

Підписи: Голова комісії:  _____________ І.Г. Лідовий

Секретар комісії: ____________ В.І. Галь