Вислухавши всі думки сільський голова Сергіївської сільської ради Лідовий Ігор Григорович видав розпорядження в якому запропонував депутатам Сергіївської сільської ради підтримати ініціативу по створенню Сергіївської об’єднаної територіальної громади в складі населених пунктів Сергіївської сільської ради, Розбишівської сільської ради, Качанівської сільської ради. Депутати підтримали ініціативу та звернулися до громад Розбишівської та Качанівської сільських рад з пропозицією розглянути питання об’єднання населених пунктів трьох сільських рад в одну об’єднану Сергіївську територіальну громаду.

14.06.2016 пройшла сесія Розбишівської сільської ради, яка за результатами громадських слухань погодилася підтримати ініціативу про об’єднання, та делегувала своїх представників до спільної робочої групи. 15.06.2016 аналогічна сесія Качанівської сільської ради, яка також врахувала громадські слухання що відбулися напередодні в с.Качаново, с. Новоселівка, с. Вирішальне, прийняла рішення підтримати ініціативу про створення Сергіївської об’єднаної територіальної громади та делегувала своїх представників до спільної робочої групи.

Відповідні документи були направлені до Гадяцької райдержадміністрації, Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради. Отже чекаємо на експертний висновок державних установ для того щоб продовжити процес обєднання .

Схожі процеси відбуваються також і в Петрівко-Роменській сільській раді, де також пройшли громадські слухання та сесія сільської ради на яких було прийнято рішення звернутися до громад Сергіївської, Розбишівської, Качанівської, Ручківської, Середняківської, Березово-Луцької сільських рад з пропозицією створити Петрівко- Роменську об’єднану територіальну громаду.