МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять дев’ята сесія восьмого скликання)

04 жовтня 2023 року

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 1. «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської ради» (додаток 1).
  2. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 2. «Надання дошкільної освіти» (додаток 2).
  3. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 3. «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» (додаток 3).
  4. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 7. «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю» (додаток 4).
  5. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 29. «Утримання об’єктів соціальної сфери підприємств, що передаються до комунальної власності» (додаток 5).
  6. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 24. «Субвенція з місцевого бюджету на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування» (додаток 6).
  7. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 16. «Організація благоустрою населених пунктів» (додаток 7).
  8. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 13. «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» (додаток 8).
  9. Внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в таблиці 21. «Заходи та роботи з територіальної оборони»  (додаток 9).
  10. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, в розділі 8. Фінансове забезпечення реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік таблицею 35. «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів» (додаток 10).
  11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 1

до рішення 29 сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 04.10.2023 року

Зміни і доповнення до Програми соціально-економічного розвитку