МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять дев’ята сесія восьмого скликання)

04 жовтня 2023 року

Про надання дозволу філіям Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради на списання літератури з бібліотечних фондів

З метою списання старої та фізично зношеної літератури з бібліотечних фондів філій Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради, враховуючи лист директора Центру культури від 04.10.2023 №01-18/36, відповідно до Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 та типової інструкції про порядок списання майна бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України та Міністерства економіки України від 29.11.2011 № 447, керуючись Законами України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про бібліотеки та бібліотечну справу в Україні» та пунктом 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІІШИЛА:

1. Надати дозвіл філіям Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради на списання літератури з бібліотечних фондів як таких, що є фізично зношеними, морально застарілими та непридатними для подальшого використання:

1) бібліотечні фонди, закріплені за філією Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради Сергіївська сільська бібліотека в кількості:

• 302 примірника балансовою вартістю (первинна з урахуванням індексації) на загальну суму 2979 грн.40 коп. (Додаток 1 додається);
  • 302 примірника балансовою вартістю (первинна з урахуванням індексації) на загальну суму 1335 грн. 20 коп. (Додаток 2 додається);
  • 302 примірника балансовою вартістю (первинна з урахуванням індексації) на загальну суму 816 грн. 81 коп. (Додаток 3 додається);

2) бібліотечні фонди, закріплені за філією Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради Розбишівська сільська бібліотека в кількості:

- 314 примірників балансовою вартістю (первинна з урахуванням індексації) на загальну суму 211 грн.00 коп. (Додаток 1 додається);

- 318 примірників балансовою вартістю (первинна з урахуванням індексації) на загальну суму 193 грн.00 коп. (Додаток 2 додається);

- 327 примірників балансовою вартістю (первинна з урахуванням індексації) на загальну суму 86 грн.00 коп. (Додаток 3 додається);

3) бібліотечні фонди, закріплені за філією Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради Качанівська сільська бібліотека в кількості 296 примірників балансовою вартістю (первинна з урахуванням індексації) на загальну суму 189 грн. 00 коп.(Додаток 1 додається).

1. Завідувачам філій Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської радипідготувати на надати до відділу бухгалтерського обліку та звітності «Акт про списання з балансу бюджетних установ і організацій вилученої з бібліотеки літератури».
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради привести дані бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету сільської ради у відповідність до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань оприбуткування та списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                  Ігор ЛІДОВИЙ