МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять дев’ята сесія восьмого скликання)

04.10.2023

Про ініціювання передачі до комунальної власності Сергіївської сільської  територіальної громади майна власності Гадяцької міської територіальної громади

Відповідно до статей 26, 59, 60, абзацу 3 пункту 10 «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статті 3 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України   №571-р від 13.05.2020 «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Полтавської області», з метою забезпечення безперебійної роботи Розбишівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Ініціювати перед Гадяцькою міською радою безоплатну передачу з власності Гадяцької міської територіальної громади до комунальної власності Сергіївської сільської територіальної громадиБлочно-модульної котельні БМК-500, інвентарний номер 1030300001, за балансовою вартістю 2053290,32 грн., яка перебуває на балансі КНП «Гадяцький ЦПМСД».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісіюз питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи(Пащенка С.П.) та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                          Ігор ЛІДОВИЙ