МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцята сесія восьмого скликання)

03.11.2023

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у приватну власність

гр. Скурат Н.Г.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Конституції України, статтями 12, 40, 118, 121, 125 Земельного кодексу України, статтями 19, 25, 30, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» від 19 жовтня 2022 року

№2698-IX, розглянувши надану технічну документацію із землеустрою та заяву громадянки Скурат Н.Г., беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (код КВЦПЗ -02.01) в с. Новоселівка  вул. Васильківська, буд. 52 Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області, розроблений ФОП Малинка І.В. кадастровий номер земельної ділянки 5320482603:03:002:0059, загальна площа 0,2500 га.
  2. Передати в приватну власність земельну ділянку, яка розташована в с. Новоселівка вул. Васильківська, буд. 52 Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області кадастровий номер земельної ділянки 5320482603:03:002:0059, загальною площею 0,2500 га громадянці Скурат Надії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (код КВЦПЗ -02.01).

1. Зобов’язати громадянку Скурат Н.Г. провести державну реєстрацію речового права (права власності) на передану земельну ділянку та використовувати її у відповідності до статті 91 Земельного кодексу України.

Сільський голова       Ігор ЛІДОВИЙ