МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять перша позачергова сесія сьомого скликання)

01.12.2023

Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для НГВУ «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта»

Керуючись пунктом 36 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону Країни «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування» №1830-VIII від 07.02.2017 року, до п. 11 Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.06.2014 №179 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 вересня 2014 р. за №1062/25839, розглянувши лист Нафтогазовидобувного управління «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта» №01/01/09/24/02/26-02/01/1223 від 23 листопада 2023 року «Про встановлення ПІТНВПВ», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для НГВУ «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта» терміном на п’ять років (додаються).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Виконуюча обов’язки сільського голови,

секретар Сергіївської сільської ради                            Надія ІЛЛЯШЕНКО