МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять перша позачергова сесія восьмого скликання)

01.12.2023

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», статтями 12, 65, 123, 124, 125, п.21 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», підпунктом 58 пункту 4 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-IX від 28.04.2021 року, Законом України «Про оренду землі», розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд передачі електричної енергії, виготовлений ТОВ «ЛЕКСТАТУС ГРУП» та клопотання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» від 17.11.2023 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд передачі електричної енергії(код КВЦПЗД 14.02) загальною площею 0,0025 га під існуючою трансформаторною підстанцією 10/0,4кВ КТП-379А в с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області, виготовлений ТОВ «ЛЕКСТАТУС ГРУП», кадастровий номер земельної ділянки - 5320485900:00:006:0134.
  2. Зареєструвати у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, речове право (право комунальної власності) територіальної громади в особі Сергіївської сільської ради на земельну ділянку для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд передачі електричної енергії(код КВЦПЗД 14.02) загальною площею 0,0025 га кадастровий номер 5320485900:00:006:0134.
  3. Сільському голові Лідовому І.Г. забезпечити проведення державної реєстрації речового права (права комунальної власності) на вищезазначену земельну ділянку.
  4. Передати АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» в користування на умовах оренди, терміном на сорок дев’ять років, земельну ділянку для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії (під існуючою трансформаторною підстанцією 10/0,4 кВ КТП-379А с. Розбишівка, Миргородського району Полтавської області), загальною площею 0,0025 га, кадастровий номер 5320485900:00:006:0134. Встановити орендну плату за користування  земельною ділянкою у розмірі 12 (дванадцять) відсотків від нормативної  грошової оцінки земельної ділянки.
  5. Укласти договір оренди земельної ділянки, зобов’язати орендаря провести державну реєстрацію права оренди та використовувати земельну ділянки відповідно ст.96 Земельного кодексу України.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Виконуюча обов’язки сільського голови,

секретар Сергіївської сільської ради                            Надія ІЛЛЯШЕНКО