МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять перша позачергова сесія восьмого скликання)

01.12.2023

Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з гр. Загорулько В.С.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, розглянувши клопотання громадянки Загорулько В.С., враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити достроково дію договору про встановлення земельного сервітуту  від 23.09.2022 року на земельну ділянку з кадастровим  номером: 5320482601:01:001:0197 площею 0,01 га за взаємною згодою сторін.
  2. Доручити сільському голові Лідовому І.Г. підписати додаткову угоду до договору про встановлення земельного сервітуту від 23.09.2022 року на земельну ділянку з кадастровими номерами: 5320482601:01:001:0197 площею 0,0100 га з громадянкою Загорулько В.С.  про дострокове розірвання договору про встановлення земельного сервітуту.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Виконуюча обов’язки сільського голови,

секретар Сергіївської сільської ради                            Надія ІЛЛЯШЕНКО