МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять друга сесія сьомого скликання)

20.12.2023

Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» статтею 28 пунктом 3 та відповідно до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 21 грудня 2022 року «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік», сільська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради: №89 від 11 грудня 2023 року «Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік». (Копія рішення виконавчого комітету №89 від 11 грудня 2023 року додається).

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ

СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

11 грудня 2023 року                                                                                        №89

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 23, 72, 78 Бюджетного Кодексу України, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 21 грудня 2022 року «Про бюджет Сергіївської сільської  територіальної громади на 2023 рік», а саме :

- здійснити перерозподіл видаткової частини спеціального фонду бюджету Сергіївської сільської територіальної громади КПКВК 0218330 «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів» КЕКВ 2210 зменшити на суму 58969,23 грн. КЕКВ 3110 збільшити на суму 58969,23 грн.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника фінансового відділу Лободу В.Г., контроль за його виконання на постійну комісію сільської ради з  питань  планування фінансів ,бюджету та соціально-економічного розвитку (Смаль М.А.)
  2. Дане рішення затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.

Виконуюча обов’язки сільського голови,

секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                    Надія ІЛЛЯШЕНКО