МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять друга сесія восьмого скликання)

20.12.2023

Про визначення адміністратором послуги з управління побутовими відходами на території Сергіївської сільської ради комунальне підприємство «Сергіївське» Сергіївської сільської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про управління відходами», «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2023 р. №835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами» та з метою впорядкування надання мешканцям Сергіївської сільської ради своєчасних, належної якості, послуг з вивезення побутових відходів, недопущення засмічення населених пунктів і прилеглих територій та дотримання санітарного благополуччя населення, Сергіївська сільська  рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити адміністратором послуги з управління побутовими відходами на території Сергіївської сільської ради комунальне підприємство «Сергіївське»Сергіївської сільської ради (далі-адміністратор).
  2. Адміністратор послуги з управління побутовими відходами:

- забезпечує функціонування муніципальної системи управління побутовими відходами;

- укладає за дорученням Сергіївської сільської ради договори із суб’єктами господарювання на виконання окремих операцій з управління побутовими відходами;

- укладає договори із споживачами про надання послуги з управління побутовими відходами;

- створює єдину інформаційну базу споживачів для здійснення нарахувань за надану послугу з управління побутовими відходами, обліку стану оплати та заборгованості;

- проводить претензійно-позовну роботу з боржниками та інформаційні заходи щодо дотримання споживачами вимог нормативних документів у сфері управління побутовими відходами;

- проводить розрахунок середньозваженого тарифу і подає його у встановленому порядку до Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ