(тринадцята сесія сьомого скликання)

Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність

Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 151, 117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», сільська рада ВИРІШИЛА:

Доручити виконавчому  комітету Сергіївської сільської ради звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області            з клопотанням про передачу у комунальну власність земельних ділянок  сільськогосподарського призначення державної власності орієнтовною площею 3604,1882га (список кадастрових номерів земельних ділянок та іх місце розташування додається).

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий