(тринадцята сесія сьомого скликання)

08.02.2018

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення одинадцятої сесії сьомого скликання від 20.12.2017 року «Про бюджет об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік», розглянувши клопотання директора КП «Сергіївське» Кавуна А.І. від 02.02.2018 року за № 6/1 «Про надання дозволу КП «Сергіївське» на заключення договорів з ФОП Бутко О.П. та проведення розрахунку відповідно до актів наданих послуг», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл КП «Сергіївське» на заключення договору з ФОП Бутко О.П. та проведення розрахунку відповідно до актів наданих послуг на послуги по розчистці снігу в населених пунктах: с. Качанове, с. Дачне, с. Новоселівка протягом 2018 року (послуги бульдозера, послуги трала).
  2. Надати дозвіл КП «Сергіївське» на заключення договору з ФОП Бутко О.П. та проведення розрахунку відповідно до актів наданих послуг на послуги по благоустрою по вулицях Гадяцькій, Центральній та на сміттєзвалищі в селі Качанове протягом 2018 року (послуги ескаватора, послуги бульдозера, авто послуги, послуги трала)
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи і з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного тринадцятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  08 лютого 2018 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про надання дозволу КП «Сергіївське» на заключення договорів з ФОП Бутко О.П. та проведення розрахунку відповідно до актів наданих послуг.

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 14

Рішення    прийнято.

Голосували: за 14, проти -, утрималися - .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.