(чотирнадцята сесія сьомого скликання)

12 березня 2018 року

Про внесення змін та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника  фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В.Г. про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни і доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2018 рік, в таблиці 9. «Культура», основні заходи на 2018 рік змінити і доповнити (додаток 1).
  2. Внести зміни і доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2018 рік, в таблиці 6. «Благоустрій території та поліпшення стану довкілля», основні заходи на 2018 рік змінити і доповнити (додаток 2).
  3. Внести зміни і доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2018 рік, в таблиці 12. «Внески до статутного капіталу об’єктів господарювання», основні заходи на 2018 рік змінити і доповнити (додаток 3).
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

Додаток 1

до рішення 14 сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 12.03.2018 року

територіальної громади на 2018 рік

Розділ 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2018 рік

Внести зміни і доповнення в таблиці 9. «Культура», а саме:

Найменування видатків згідно бюджетної класифікації

Обсяг фінансування, запланований у бюджеті об’єднаної сільської територіальної громади

Загальний фонд бюджету об’єднаної сільської територіальної громади

Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля:

1.

Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку

Завідувач сектору економічного розвитку та інвестиції виконавчого

комітету Сергіївської сільської ради                                       І. М. Панасейко

Додаток 2

територіальної громади на 2018 рік

Внести зміни і доповнення в таблиці 6. «Благоустрій території та поліпшення стану довкілля», а саме:

Загальний фонд бюджету об’єднаної сільської територіальної громади

Організація благоустрою населених пунктів:

1.

Оплата послуг (крім комунальних):

- в т. ч. послуги по виготовленню технічної документації та підключення лічильників.

Спеціальний фонд бюджету об’єднаної сільської територіальної громади

Організація благоустрою населених пунктів:

1.

Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів:

- в т. ч. будівництво артезіанської свердловини для господарсько-питного водопостачання.

Додаток 3

територіальної громади на 2018 рік

Внести зміни і доповнення в таблиці 12. «Внески до статутного капіталу об’єктів господарювання» яка була внесена, до розділу 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціального і економічного розвитку Сергіївської сільської ради на 2018 рік, 12 сесією від 13.03.2018 року, а саме:

Спеціальний фонд бюджету об’єднаної сільської територіальної громади

Внески до статутного капіталу об’єктів господарювання

1.

Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям):

-в т. ч. придбання бензопили.