Menu

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята  сесія  сьомого скликання)

РІШЕННЯ

 

12.03.2018

Про надання  дозволу  на  розробку  проекту 

землеустрою  щодо   відведення   земельної 

ділянки   у власність  орієнтовною     площею  0,25 га для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських  будівель і споруд

гр. Беніцькому  Є.В.

 

       Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» статтями 12, 118, 121, 122, 124  Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону  України «Про  землеустрій» та розглянувши заяву громадянина Беніцького Є.В., сільська  рада   ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл гр. Беніцькому Євгену  Володимировичу    на розробку   проекту  землеустрою щодо  відведення    земельної   ділянки  у власність  орієнтовною  площею 0,25  га  у межах населеного  пункту  с. Сергіївка   для будівництва  і  обслуговування  жилого  будинку, господарських будівель і споруд.
  2. Рекомендувати гр. Беніцькому Є.В.  протягом  року:

     2.1.  Замовити  суб’єктам  господарювання, що  є  виконавцями  робіт  із  землеустрою, виготовлення  проекту землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки   у власність  для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських  будівель і споруд,  погодити   у встановленому законом порядку та надати сільській  раді на розгляд та затвердження. 

    2.2.  Подати  погоджений  проект   землеустрою  на  затвердження  сільської  ради. 

  1. У  разі  невиконання  вимог п. 2  вважати  це  рішення таким,  що  втратило  чинність. 

 

 Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий

 

 

вгору