(чотирнадцята   сесія  сьомого  скликання)

Про припинення  прав  на  землю

громадян на території  Сергіївської сільської  ради

Керуючись  статтею 26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», статтями 140-142  Земельного  кодексу  України, розглянувши        заяву  громадянина  Дороганя  Віктора  Володимировича,    жителя с. Сергіївка, в  якій  він  добровільно відмовляються від земельної ділянки, сільська рада   ВИРІШИЛА:

1.Припинити  право  користування  земельною  ділянкою згідно  поданої заяви   громадянина Дороганя  Віктора  Володимировича - 0,06 га ріллі в с. Сергіївка.

1. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                 І.Г.Лідовий