МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять третя сесія восьмого скликання)

26.01.2024

Про надання згоди на прийняття Виконавчим комітетом Сергіївської сільської ради у дар транспортного засобу

Керуючись статтями 16, 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення громадянина Різницького Віктора Васильовича, від 17.01.2024 р. стосовно передачі його власного автомобіля у дар Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на прийняття транспортного засобу у дар Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради від громадянина РІЗНИЦЬКОГО Віктора Васильовича, 03.02.1971 р.н., а саме:

автомобіль SCODA OCTAVIA TOUR, д.н.з. ВІ 5032 СА, 2005 р.в., бежевого кольору, об’єм двигуна 1595см2.

1. Доручити сільському голові Сергіївської сільської ради ЛІДОВОМУ Ігорю Григоровичу:

2.1. підписати договір дарування між Різницьким Віктором Васильовичем та Виконавчим комітетом Сергіївської сільської ради.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ