МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять третя сесія восьмого скликання)

26.01.2024

Про зміни до договору оренди землі з гр. Пащенком В.П. на ділянку площею 0,9607 га з кадастровим номером

5320482600:00:003:0112

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Законом України «Про оренду землі», беручи до уваги  зміни нормативної грошової оцінки земельної ділянки, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до договору оренди землі № 03-22 від 18.01.2022 року укладений між Сергіївською сільською радою та громадянином Пащенком Володимиром Павловичем, встановивши ставку орендної плати на рівні

12 % від діючої на момент прийняття рішення  нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1. Сільському голові Лідовому І.Г. підписати додаткову угоду до договору оренди землі № 03-22 від 18.01.2022 рокуз гр. Пащенко В.П.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова Ігор ЛІДОВИЙ