(шістнадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 01.06. 2018

Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян

Відповідно до п. 4 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8, 13 Закону України «Про поховання та похорону справу», постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», рішення другої сесії сьомого скликання від 10.02.2017 року «Про встановлення розміру допомоги на поховання громадянам Сергіївської сільської ради та розглянувши заяви громадян, які здійснили поховання померлих осіб, сільська рада ВИРІШИЛА:

Виплатити кошти на поховання згідно рішення другої сесії сьомого скликання від 10.02.2017 року «Про встановлення розміру допомоги на поховання громадянам Сергіївської сільської ради таким громадянам:

• _____ на поховання _____ в сумі 500 грн..

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І. Г. Лідовий