(шістнадцята   сесія сьомого скликання)

01.06.2018

Про затвердження технічної документації  з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її в приватну власність громадянці  Гладкій Н.І.

Керуючись пунктом 34  статті 26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтями 12, 33, 118, 121, 125 Земельного  кодексу  України,  Законом  України   «Про  землеустрій» та  розглянувши надану технічну документацію з землеустрою,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  і  обслуговування  жилого  будинку,  господарських  будівель   та  споруд, яка розташована за адресою: с. Сергіївка   Гадяцького району Полтавської області вул. Спортивна,12, кадастровий номер земельної ділянки 5320483401:01:002:0048, загальна площа 0,2500 га.
  2. Передати у приватну власність земельну ділянку, яка розташована за адресою:  вул. Спортивна,12,  с. Сергіївка  Гадяцького району Полтавської області, загальною площею 0,2500 га, кадастровий номер 5320483401:01:002:0048,  для будівництва  та  обслуговування  жилого  будинку,  господарських  будівель   і споруд  громадянці  Гладкій Ніні Іванівні.
  3. Зобов’язати  громадянку  Гладку Ніні  Іванівні   провести державну реєстрацію права власності на вищезазначену земельну ділянку та використовувати  її у  відповідності до  статті 91  Земельного  кодексу  України.

Сільський  голова                                                                                  І.Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного шістнадцятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  01 червня 2018 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про затвердження технічної документації  з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її в приватну власність громадянці  Гладкій Н.І..

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 10

Рішення прийнято.

Голосували: за - 9, проти -, утрималися -, не голосували - 1. .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.