(шістнадцята   сесія сьомого скликання)

01.06.2018

Про надання  дозволу  на  розробку  технічної  документації   із  земле-устрою щодо  встановлення   меж    земельної  ділянки  орієнтовною  площею 0,25 га для  будівництва  і  обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд           гр. Тарасенку О.О.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 40, 118, 121, 122, 124  Земельного кодексу України, статтями 25,50  Закону  України «Про  землеустрій» та розглянувши заяву громадянина  Тарасенка О.О., сільська  рада ВИРІШИЛА:

1.    Надати дозвіл  гр. Тарасенку  Олександру Олександровичу  на розробку   технічної  документації із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж    земельної   ділянки  орієнтовною  площею 0,25 га  в  с. Сергіївка    вул. Гагаріна , 20/1     для будівництва  і  обслуговування  жилого будинку  та  господарських будівель і споруд.
  2. Рекомендувати гр. Тарасенко О.О.    протягом  року:

2.1. Замовити  суб’єктам  господарювання, що  є  виконавцями  робіт  із  землеустрою, виготовлення  технічної  документації  із  землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки      для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських  будівель і споруд.

2.2.Подати  погоджену  технічну  документацію   із   землеустрою  на  затвердження  сільської  ради.

1. У  разі  невиконання  вимог пункту 2  вважати  це  рішення таким,  що  втратило  чинність.

Сільський  голова                                                                            І.Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного шістнадцятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  01 червня 2018 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про надання  дозволу  на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення   меж    земельної  ділянки  орієнтовною  площею 0,25 га для будівництва  і  обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд           гр. Тарасенку О.О.

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 10

Рішення прийнято.

Голосували: за - 9, проти -, утрималися -, не голосували - 1. .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.