Menu

 

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять п’ята сесія восьмого скликання)

 

РІШЕННЯ

 

10.05.2024

 

Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби

 

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 34, 122 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяву громадян, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл громадянці Кіріченко Тетяні Олександрівні, яка проживає в с. Сергіївка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби (код КВЦПЗ 01.08) орієнтовною площею 0,5 га із земель комунальної власності в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області.
  2. Надати дозвіл громадянкам Бут Віті Вікторівні та Денисенко Ніні Іванівні, що проживають в с. Сергіївка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби (код КВЦПЗ 01.08) орієнтовною площею 5,0 га із земель комунальної власності в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області.

3 Рекомендувати:

3.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.2. Подати погоджений проєкт землеустрою на затвердження сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Карта захисних споруд полтавської області

вгору