1. Передати у господарське відання комунальному підприємству «Сергіївське» водопровідні споруди, а саме: артезіанську свердловину (інвентарний номер – 103021, кількість – 1 шт., балансова вартість – 4861 (чотири тисячі вісімсот шістдесят одна) гривня 00 копійок); вежу рожевського (інвентарний номер – 103022, кількість – 1 шт., балансова вартість – 1256 (одна тисяча двісті п’ятдесят шість) гривень 00 копійок); вуличний водопровід (інвентарний номер – 103023, загальна протяжність – 1700 м, балансова вартість – 4082 (чотири тисячі вісімдесят дві) гривні 00 копійок). Загальна балансова вартість водопровідних споруд, що передаються – 10199 (десять тисяч сто дев’яносто дев’ять) гривень 00 копійок.
  2. Передачу вищезазначених водопровідних споруд провести згідно діючого законодавства по актах приймання-передачі і надати їх до виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий