1. Надати дозвіл на передачу з балансу КП «Сергіївське» на баланс Качанівської сільської бібліотеки наступні основні засоби:

- набір корпусних меблів, інвентарний номер – 10640001, в кількості 13 шт., на суму 5350 (п’ять тисяч триста п’ятдесят) гривень 00 копійок;

- електроконвектор, інвентарний номер – 10490003, кількість – 1 шт., на суму 2500 (дві тисячі п’ятсот тисяч) гривень 00 копійок.

Загальна балансова вартість основних засобів, що передаються – 7850 (сім тисяч вісімсот п’ятдесят) гривень 00 копійок.

1. Передачу провести згідно з діючим законодавством по акту приймання-передачі.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський   голова                                                                                        І. Г. Лідовий