1. Передати у безоплатне користування (позичку) Комунальному закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» наступні основні засоби:

- холодильник  Liberton, модель – LRV 83-129, країна- виробник – КНР, рік випуску – 2017, інвентарний номер – 101480036, балансова вартість – 4 524 (чотири тисячі п’ятсот двадцять чотири) гривні 00 копійок;

- холодильник  Liberton, модель – LRV 83-129, країна- виробник – КНР, рік випуску – 2017, інвентарний номер – 101480037, балансова вартість – 4 713 (чотири тисячі сімсот тринадцять) гривень 00 копійок.

1. Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради, в особі сільського голови Лідового Ігоря Григоровича укласти договори позички холодильників з Комунальним закладом «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги», в особі головного лікаря Шаповал Віри Володимирівни.
  2. Передача в безоплатне користування холодильників здійснюється строком до 31.12.2018 року, а якщо жодна зі сторін до закінчення строку дії Договорів позички не вимагає їх припинення, то дані Договори вважаються пролонгованим на кожний наступний календарний рік.
  3. Комунальному закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» акти приймання-передачі в позичку холодильників подати на затвердження Сергіївській сільській раді в місячний термін.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський   голова                                                                                        І. Г. Лідовий