1.Затвердити акт приймання-передачі основних засобів, які перебували на балансі Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 4861 (чотири тисяч вісімсот шістдесят одна) гривня 00 копійок (копії актів додаються).

1. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів, які перебували на балансі Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 1256 (одна тисяча двісті п’ятдесят шість) гривень 00 копійок (копії актів додаються).
  2. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів, які перебували на балансі Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 4082 (чотири тисячі вісімдесят дві) гривні 00 копійок (копії актів додаються).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий